Chcesz najlepszego efektu reklamowego dla… za darmo?

Nowi marketerzy często wchodzą do sieci, mając nadzieję na zbicie fortuny, ale wskaźnik sukcesu jest niewielki. Według Kena McArthura z AffiliateShowcase.com to tylko 5%. Przyczyny tej różnicy między sukcesem a niepowodzeniem są niezliczone, ale jednym z nich jest to, że ludzie nie reklamują się wystarczająco lub we właściwy sposób. Czy wiesz, że istnieje kilka świetnych bezpłatnych sposobów na pozyskanie wszystkich potrzebnych gości?

Najlepsza bezpłatna reklama online opiera się obecnie na trzech różnych praktykach:

* Pisanie bloga
* Pisanie artykułów
* Korzystanie z wymiany ruchu

Przyjrzyjmy się tym trzem metodom nieco bliżej.

Pisanie bloga jest proste i każdy może to zrobić. „Dzienniki internetowe” lub jak je nazywamy – blogi mogą dotyczyć wszystkiego, ale radzę pisać o czymś, co dobrze znasz. Jaka jest Twoja pasja lub hobby? Czy masz jakąś specjalistyczną wiedzę, na której możesz polegać, pisząc bloga, który inni będą subskrybować i cieszyć się nim? To są dobre miejsca do rozpoczęcia. Ale niezależnie od tematu, możesz wykorzystać duże pieniądze, reklamując witrynę, którą chcesz promować na pasku bocznym bloga, gdzie jest miejsce na wpisanie linków i reklam tekstowych. Możesz też dołączyć informacje o produkcie, które uzupełniają to, o czym piszesz, z innego źródła. Na przykład, jeśli piszesz blog o wędkarstwie muchowym, używaj go do reklamowania książek o wędkarstwie muchowym, które są dostępne na Amazon.com z linkiem partnerskim.

Drugą drogą do wspaniałej bezpłatnej reklamy jest pisanie artykułów. Znowu będziesz chciał pisać o rzeczach, które znasz. Na przykład, jeśli jesteś szefem PTA, możesz mieć świetne pomysły na zbieranie funduszy. A jeśli jesteś bankierem, możesz napisać o różnych rodzajach możliwości inwestycyjnych. Cokolwiek piszesz, powinno być dokładne i zwięzłe z dwóch powodów: chcesz, aby artykuł został zaakceptowany przez witryny dystrybucyjne i chcesz, aby ludzie czerpali przyjemność z pisania. Może to skłonić ich do znalezienia innych artykułów, które napisałeś w Internecie, i umożliwić Ci zbudowanie następujących. Gdy masz już regularnego rdzenia czytelników i oznaczysz siebie jako autora, ludzie będą bardziej skłonni dołączyć do twojego programu lub zapłacić za twój produkt. Ponadto po dystrybucji artykuł może znajdować się w dziesiątkach witryn, a nie tylko w jednej, co zapewnia znacznie szerszą ekspozycję. Użyj „pola zasobów”, które w żargonie artykułu oznacza „plik podpisu”, aby zareklamować swoją szansę, ponieważ w przeciwieństwie do blogów nie możesz pisać, co chcesz. Artykuły nigdy nie powinny być rażącymi reklamami.

Jeśli chodzi o przyciąganie odwiedzających, wymiany ruchu mają podobny efekt, chociaż wyniki są bardziej natychmiastowe. Założeniem wymiany ruchu jest to, że przeglądasz witryny innych reklamodawców, tak aby oni przeglądali Twoją. Odbywa się to na wiele różnych sposobów, od klikania słów, liczb lub symboli w celu przejścia do następnej reklamy lub za pomocą niektórych, klikając reklamy tekstowe. Oprócz giełd ruchu „pro”, które pobierają opłaty za członkostwo, większość giełd ruchu jest bezpłatna. Ilość otrzymywanych reklam jest ograniczona jedynie ilością czasu, w którym chcesz „surfować” po witrynach innych osób. To szybki i łatwy sposób na wykonanie zadania.

Ponieważ każda metoda reklamy ma inny sposób przyciągania odwiedzających, wskazane jest spędzenie czasu na kultywowaniu wszystkich trzech opcji. Jeśli jednak chcesz być traktowany poważnie, najlepiej jest nauczyć się umiejętnego pisania, zanim rzucisz się na oślep. Negatywne pierwsze wrażenie może na zawsze zabarwić opinię o tobie czytelnika. Niech to pierwsze spotkanie będzie dobre. Ponieważ wymiana ruchu nie zajmuje czasu i nie wymaga wiele uwagi, aby przynieść wyniki, zacznij od tego i rozszerzaj się na inne ścieżki ruchu, gdy Twoje umiejętności pisania rosną. Następną rzeczą, którą wiesz, będzie potrzeba większej przepustowości, aby pomieścić wszystkich gości, którzy chcą Cię wesprzeć!

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.