Możliwości reklamy w toaletach

Firmy różnej wielkości budzą się do możliwości autopromocji i poprawy wizerunku w toaletach i toaletach. Nawet organizacje niekomercyjne mogą uzyskać subtelne korzyści z wyświetlania odpowiednich informacji.

Idea reklamy w toaletach jest dobrze ugruntowana w głównych obiektach publicznych, stacjach benzynowych przy autostradach i większych sieciach pubów. Istnieją doświadczone firmy medialne, które zapewniają profesjonalną obsługę zarówno właścicielom obiektów, jak i reklamodawcom.

Jednak mały facet może z powodzeniem reklamować swój biznes klientom w toalecie, dzięki czemu reklama w toaletach jest skutecznym i niedrogim miejscem na media. Od dużych biur korporacyjnych po małe kawiarnie, można wykorzystać ukryty potencjał przestrzeni, którą Amerykanie nazywają łazienkami, a Brytyjczycy – toaletą.

Niezależnie od tego, czy celem jest promocja wydarzenia lub usługi, czy po prostu wywarcie pozytywnego wrażenia, toalety zapewniają odpowiedni moment, aby zaimponować zniewolonej publiczności. Nawet parafowany harmonogram konserwacji przedstawiony profesjonalnie pokazuje, że cały zakład jest dobrze zarządzany.

Korzystając ze standardowej drukarki biurowej, wiele firm może tworzyć własne powiadomienia lub reklamy. Jednak samodzielnie wydrukowane tabliczki A4 wyświetlane bez ramki mogą wyglądać amatorsko. Dlatego wiele zakładów kupuje ramki plakatowe przeznaczone specjalnie do montażu w toaletach.

Inteligentne ramki zatrzaskowe ładowane od przodu są idealne do reklam lub prostych ogłoszeń. Są niedrogie, łatwe w montażu i praktyczne w użyciu: a wykonane z aluminium te ramki plakatowe są atrakcyjne i trwałe. Dla większości użytkowników łatwość, z jaką można zmieniać plakaty, jest zaletą: ale jeśli problemem jest bezpieczeństwo, dostępne są również ramy zatrzaskowe odporne na manipulacje.

Reklamy mogą być sponsorowane przez dostawców lub zaprojektowane we własnym zakresie. Upraszczanie przekazu sprawdza się najlepiej, zwłaszcza gdy ramki plakatowe mają być umieszczone nad pomieszczeniami dla mężczyzn lub obok suszarek do rąk. Czas przebywania w tym miejscu może wynosić mniej niż jedną minutę, chociaż zazwyczaj jest dwukrotnie dłuższy niż za drzwiami kabin w damach.

W celu monitorowania obsługi toalety, wydrukowany harmonogram czyszczenia może być wyświetlany w ramce, za integralną przezroczystą plastikową osłoną. Personel sprzątający może po prostu zainicjować bezpośrednio na plastikowej osłonie za pomocą odpowiedniego typu markera, który można następnie usunąć wilgotną szmatką.

Jeśli zachodzi potrzeba prowadzenia rejestru czynności porządkowych, bardziej odpowiednia jest rama plakatowa z otworem na górze. Dzięki ramce ładowanej od góry przezroczystą plastikową osłonę można podnieść i zapisać bezpośrednio na formularzu czeku.

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.