Niezrównana reklama z pontonami

Mam tego przyjaciela Ryana i jest on prawdziwym wariatem. Mam na myśli to, że widzisz zbliżającego się faceta i pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zamknąć swoje dzieci. Nie jest nawet jednym z tych socjopatów, którzy poruszają się w ukryciu, udając nieszkodliwą osobowość typu B. Zazwyczaj popieram otwartość i uważam, że ukryte intencje zwiększają wykładniczo potencjalny czynnik szkody; ale jeśli chodzi o socjopatów, podoba mi się, kiedy nie noszą emocji na rękawie. Tak czy inaczej spieprzą życie tych, którzy są wokół nich, ale do tego czasu po prostu cieszmy się rzeczami, jakby wszystko było w porządku. W każdym razie Ryan taki nie jest. Ryan jest moim bardzo dobrym przyjacielem (niestety).

Tak czy inaczej, Ryan i ja chodziliśmy razem na randki, kiedy chodziliśmy do liceum. Nie wiem, co myślisz o balu maturalnym, ale nie muszę zakładać smokingu i wynajmować limuzyny, żeby popełnić wiele grzesznych zachowań. Myślę, że panie tak robią, bo to jest dokładnie to, co zrobiliśmy. Nie muszę zbytnio zagłębiać się w ponure szczegóły tego wieczoru, ale wystarczy powiedzieć, że Ryan i ja potrzebowaliśmy rozpaczliwie zaplanować nowe plany na następny rok.

Sposób, w jaki poszliśmy, aby dowiedzieć się, jak dokładnie rozwiązać nasz problem, polegał na początkowej organizacji problemu. Zrobiliśmy więc listę rzeczy, których nie można powtórzyć. Był obszerny. Tak rozległy, że faktycznie pojawiła się nowa przeszkoda; że żadne rozsądne rozwiązanie nie było dostępne. Dopóki nie zaczęliśmy myśleć nieszablonowo. W następnym roku byliśmy nadmuchiwani.

Musisz zrobić to samo ze swoją firmą. Musisz się reklamować i jest na to niezliczona ilość metod. Ale problemy pojawiają się wszędzie, od nadmiernych kosztów po przyziemne strategie. Dlatego reklamowanie nadmuchiwanych produktów zdejmie kajdany reklamowej przeciętności dla Twojej firmy, tak jak zrobili to w przypadku mojego najlepszego balu maturalnego w historii.

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.