Nowy sposób pisania komunikatów prasowych

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy piszą informacje prasowe i informacyjne. Chcielibyśmy podzielić się z Wami potrzebnymi informacjami – pliki nowości w formacie ROFX.

Jesteśmy pewni, że to słowo ROFX (lub żartobliwie rofix) jest czymś nowym, o którym nigdy wcześniej nie słyszałeś. Więc jeśli masz najmniejszą relację
do pisania komunikatów prasowych lub informacyjnych mamy nadzieję, że ta strona bardzo Ci pomoże.

Więc co to jest ROFX? Jest to skrót od Public Press Releases Open Format XML.

Jaki jest cel ROFX? Aby tworzenie informacji prasowych lub informacyjnych było wygodne i proste.

W rzeczywistości pliki ROFX są jedną z części systemu, która ma na celu zwiększenie progresywności publikowania wydań. Co to znaczy? ROFX – to format pliku oparty na XML, który pomaga uporządkować informacje o wydaniu – zawartość wydania i informacje o autorze. Porządkuje pliki, system ROFX jest bardzo wygodnym pomocnikiem do przechowywania ich jako projektu. Istnieje system do publikowania ROFX, moderacji, API do udostępniania wydań na stronach internetowych. Ten interfejs API jest realizowany w różnych językach, więc możesz go używać w silniku swojej witryny internetowej opracowanym w PHP, Perl lub Python.

Kolejną ważną częścią systemu ROFX jest ROFX Composer – aplikacja desktopowa Windows, która służy do komponowania plików wydań ROFX. To nie tylko edytor plików ROFX – program pomaga uporządkować informacje wydawcy i samemu się publikuje. Ten program można pobrać z sekcji Pliki do pobrania. ROFX Composer naprawdę działa, ale może być kilka błędów – jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie zgłoszenia błędów. Pomaga nam to ulepszyć ten program.

Wszystkie wydania w formacie ROFX są przechowywane w kategoriach ROFX – każdy może przeglądać tę stronę internetową i czytać publikowane tam komunikaty.

Zapraszamy autorów informacji prasowych i informacyjnych oraz właścicieli witryn internetowych do rozpowszechniania formatu ROFX jako wygodnej i użytecznej technologii.

 

Słowa kluczowe:
komunikaty prasowe, właściciele witryn internetowych, format xml, oparty na xml, api, organizowanie, prasa, informacje o copywritingu

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.