Reklama w witrynie internetowej – legendarna

Wydaje się, że tematem dnia jest reklama w witrynach internetowych. Pomyślałem, że zamiast ignorować ten fakt bezsensowną osobistą anegdotą, poddam się większej presji biura i napiszę o tym. Denerwuję się, ale zaczynamy. Och, poczekaj, zanim w to wejdę, chcę ci powiedzieć, dlaczego. Przyczyną tego jest to, że zwykle jestem trochę cyniczny. Kiedy mam zgłębiać jakiś temat i robię, zwykle wywołuję trochę obrzydzenia. Nie sądzę, żeby to było niezgodne z zasadami, biorąc pod uwagę to, co czytam.

Ale dzisiaj, kiedy czytałem o reklamach w witrynach internetowych, miałem w gardle znajomy odcień żółci i zastanawiałem się, jak mogę wyrazić swoją nieuniknioną irytację, która nieuchronnie przerodzi się w pełne szaleństwo. I wtedy ten autor zaczął mieć sens. Mimo że on mówi o reklamowaniu się w witrynie internetowej, a ja zazwyczaj mam pewien rodzaj wściekłości (uzasadnionej lub nie… prawdopodobnie nie) na ten konkretny temat, zacząłem rozumieć, co mówi ta osoba. Tak więc, bez dalszej zwłoki, szybko powiem Ci, co myślę o całej tej umowie reklamowej w witrynie internetowej.

Ale zrobię to z anegdotą. Ale tym razem jest to istotne. Tworzyliśmy stronę internetową dla firmy, z którą pracowałem. Mieliśmy bardzo mało pieniędzy, a główny sponsor finansowy projektu nie był zbyt zainteresowany reklamą internetową. W końcu przekonał się, że chce stworzyć stronę internetową dla nas, ale przy skromnym budżecie. To było w porządku, ale dość niski budżet, a projektant, którego dostaliśmy, właśnie to zrobił, zaprojektował. Niewielka praca włożona w generowanie ruchu przyniosła taką samą ilość odpowiedzi – trochę. Cóż, ta firma została właśnie sprzedana firmie, o której wiadomo, że skupia się na innych aspektach reklamy w witrynie internetowej. Dołożyli wszelkich starań ze swoimi poprzednimi firmami, aby rozwinąć swoją witrynę, aby zaspokoić potrzeby klientów, użyć różnych linków, aby przyciągnąć klientów do swojej witryny itp. Itp. Nie mogę się doczekać niezwykłego postępu, jaki firma poczyni dzięki nowej wizja wykorzystania technologii internetowej. Życzę im wszystkiego najlepszego, ale prawdopodobnie nie będzie to konieczne.

 

Słowa kluczowe:
Reklama w witrynach internetowych

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.