Tworzenie widocznych wizytówek

Wizytówki są bardzo ważną częścią pierwszego wrażenia, gdy jesteś w biznesie. Te wizytówki mogą pomóc w promocji Twojej firmy, niektórzy twierdzą, że jest to cenne narzędzie promocji. Jednak w rzeczywistości większość wizytówek spełnia tylko połowę pracy marketingowej.

Prawdą jest, że żaden przedsiębiorca nie mógłby żyć bez wizytówki pod ręką potencjalnym klientom lub klientom. Ponieważ dla nich rozdanie wizytówki jest o wiele łatwiejsze niż wypisanie wszystkich danych kontaktowych osoby, którą właśnie spotkałeś.

Myślę, że zrobienie dobrej i dobrze zaprojektowanej wizytówki jest jedną z ważnych rzeczy do rozważenia. Istnieje wiele innowacyjnych sposobów, aby Twoja wizytówka była atrakcyjna i warta zatrzymania. Uczynienie wizytówki narzędziem marketingowym jest jednym ze sposobów, aby była widoczna. Zamiast tradycyjnej wizytówki, spróbuj wydrukować swoje dane kontaktowe na czymś, co ludzie mogą zostawić na widoku; coś, co przypomni im o Tobie i Twoich usługach lub produktach, ilekroć na to spojrzą. Dlaczego nie uczynić z niego podkładek do wiadomości, podstawek, podkładek pod mysz lub nawet jako magnesów na lodówkę. Wybór projektu Twojej wizytówki jest ograniczony jedynie wyobraźnią. Ułatwianie innym zapamiętywania Cię za pomocą bardziej nietypowych wzorów i stylów na wizytówce to mądra inwestycja.

Ponadto, w przypadku czcionek, staraj się nie łączyć czcionek podczas projektowania wizytówki. Zasadniczo daje to zajętość i dezorientację na karcie. Pamiętaj, że masz do czynienia z małą przestrzenią i nie chcesz, aby karta wyglądała na zatłoczoną. Powinien być przyjemny dla oczu. Zawsze zaleca się ograniczenie rozmiarów tekstu do maksymalnie dwóch lub trzech rozmiarów. Zachowując pewną spójność tekstu karty, masz więcej miejsca na kreatywność w ogólnej grafice i projekcie.

Obecnie istnieje wiele firm poligraficznych, które oferują usługę drukowania wizytówek. Mogą pomóc Ci w tworzeniu Twojej wizytówki. Mają grupę projektantów, którzy mogą pomóc w konceptualizacji projektu karty. Jednak zrobienie im wizytówki wiąże się z pieniędzmi, jeśli nie stać Cię na opłatę za usługę, istnieje inny sposób. Drukowanie własnych wizytówek za pomocą programu Microsoft Word może być bardzo niedrogim wyborem. Tak, dobrze przeczytałeś! Jeśli masz pakiet Microsoft Office, możesz łatwo tworzyć własne niestandardowe wizytówki w programie Microsoft Word.

Tworzenie wizytówek w programie Microsoft Word jest proste jak 1, 2, 3. Pierwszy krok, w pustym dokumencie otwartym w programie Word, wybierz Narzędzia | Listy i korespondencja | Koperty i etykiety. Kliknij kartę Etykiety, a następnie kliknij przycisk Opcje. W drugim kroku w oknie dialogowym Opcje etykiet upewnij się, że na liście rozwijanej jest napis Avery Standard, a następnie przewiń Numer produktu w dół do 5371. Kliknij OK. Trzeci krok, z powrotem w oknie dialogowym Koperty i etykiety, upewnij się, że w obszarze Drukuj jest napisane pełna strona tej samej etykiety. Następnie kliknij Nowy dokument. Pojawi się tabela z zestawem komórek o wymiarach 2 cale x 3,5 cala. Teraz możesz zacząć konfigurować swoją pierwszą wizytówkę. Masz to! Szybkie i łatwe wizytówki bezpośrednio z Microsoft Word.

 

 

Słowa kluczowe:
Druk 4-kolorowy, druk 4-kolorowy

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

2 thoughts on “Tworzenie widocznych wizytówek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.