Używanie t-shirtów z nadrukiem niestandardowym jako reklamy w celu zwiększenia zysków firmy

W dzisiejszym świecie trudno będzie znaleźć kogoś, kto argumentowałby, że reklama jest nieskuteczna. Dowody są wszędzie. Jesteśmy bombardowani reklamami, które mówią nam, jak potrzebujemy każdego produktu. Czy kiedykolwiek zatrzymałeś się i zastanawiałeś, dlaczego? Odpowiedź brzmi oczywiście, ponieważ to działa. Firmy międzynarodowe nie wydają każdego roku milionów, aby stracić pieniądze, wręcz przeciwnie, duże firmy wydają pieniądze, ponieważ ich księgowi Harvard MBA mówią im, że kończą o wiele do przodu. Prawda jest taka, że ​​jeśli nie reklamujesz siebie i swojej firmy, prawdopodobnie tracisz.


W tym momencie pewnie wiele osób myśli o jednej z dwóch rzeczy: nie stać mnie na reklamowanie się przez krótki czas i tylko kilka osób widzi moją reklamę lub czują się pełni energii i chcą zrobić duży krok i zainwestować. Prawda jest taka, że ​​nie musisz wydawać olbrzymiej fortuny, aby mieć skuteczną kampanię reklamową. Jako drukarz do koszulek widziałem, jak ludzie wydają skromne kwoty na kreatywną koszulkę, którą następnie wykorzystują jako podstawę swojej kampanii. Wydaje się to naiwną próbą reklamy, ale prawda jest taka, że ​​wielu moich klientów powiedziało mi, że jest to ich najskuteczniejsza forma. Pomyśl o tym. Większość reklam jest na szczycie miesiąca. T-shirty wystarczają na co najmniej kilka lat. Ludzie, którzy je noszą, chodzą i prezentują Twój biznes niezliczonym osobom za każdym razem, gdy są noszone. Przekłada się to na długoterminową, niedrogą i skuteczną reklamę Twojego biznesu.


Skuteczność tego rodzaju reklamy spersonalizowanej najlepiej widać w porównaniu z niektórymi bardziej tradycyjnymi formami. Na przykład książki telefoniczne są coraz rzadziej używane, ponieważ Internet coraz bardziej upowszechnia się zarówno w życiu biznesowym, jak i osobistym. Wyszukiwarki to świetny sposób, ale wymagają czasu i pieniędzy, i wielu obu. Zwiększenie liczby linków sponsorowanych może oznaczać płacenie dolarów za kliknięcie. Naturalne wykazy wymagają poświęcenia pieniędzy i czasu na rozwój. Mogę wam teraz powiedzieć, że każdy, kto jest numerem jeden w Google, poświęcił znacznie więcej czasu i pieniędzy niż ktokolwiek, kto kiedykolwiek kupił koszulki. Telewizja, radio i gazety mogą pokazać nazwy firm, ale mogą być bardzo drogie, krótkotrwałe, a nawet do pewnego stopnia nieskuteczne. Jeśli Twoi klienci nie słyszą lub nie słyszą reklam, to zmarnowałeś ogromną sumę pieniędzy.


Z drugiej strony podkoszulki są niedrogie. Nie wymagają kłopotów i czasu, jak wiele innych form reklamy. Ponadto mają bardzo długą żywotność i same dotrą do potencjalnych klientów. Skuteczna kampania na koszulki nie może zająć nic więcej niż dobry projekt, w czym przynajmniej moja firma pomaga za darmo i rozdanie go znajomym, klientom, a nawet nieznajomym. Z własnego doświadczenia wielokrotnie widziałem skuteczność tego rozwiązania. Mam tę przewagę, że widzę, jak te koszulki przechodzą od pomysłu do reklamy i ku mojemu rozczarowaniu często czerpię radość z oglądania ich noszących przez ludzi, których nigdy nie spotkałem. Widzę reklamy dookoła, więc wiem, że skutecznie dają się zobaczyć.


Twoja firma może znacznie skorzystać na reklamie. Być może zastanawiałeś się już nad rozszerzeniem swojej firmy lub reklamy swojej firmy, a może ten esej dał Ci motywację. W każdym przypadku zachęcam do rozważenia wykorzystania koszulek z nadrukiem na zamówienie w następnej kampanii reklamowej.

 

Streszczenie:
W tym artykule omówiono, w jaki sposób firmy mogą wykorzystywać koszulki z nadrukiem na zamówienie w celu reklamowania się, a tym samym zwiększania własnych zysków.

Słowa kluczowe:
sitodruk, t-shirty z nadrukiem na zamówienie, sitodruk

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.