Z bezpłatną reklamą internetową

W końcu to mały świat. Globalizacja jest tym wielkim procesem, który rozpoczął się być może wraz z panem Marco Polo, ale od tego czasu odzyskał swój prestiż po krótkim okresie protekcjonizmu po wielkim kryzysie. To na pewno jest świetne, prawda? Chodzi mi o to, kto nie lubi globalizacji? No cóż, banda hipisów w Seattle, laureatów i aktywistów bez skupienia, ale prawie się nie liczą. Jeśli jesteś na dole z czerwonymi, białymi i niebieskimi, musisz być na dole z N-A-F-T-A; Jeśli mnie pytasz. To jest coś, co wykracza poza politykę partyzancką; Chodzi mi o to, że to ten szalony, wysoki hippisowski prezydent Clinton w końcu zebrał pełną integrację Ameryki Północnej. Globalizacja stawia „wolnego” w „wolności”; a jeśli nie czujesz się z tym dobrze, wróć do Czerwonych Khmerów, Pol Pot. Chociaż zauważyłem już wcześniej w moim życiu, że czasami sprawy są trochę bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać – zwłaszcza te dość skomplikowane.

Prawdą jest, że pewna ilość rzeczy została uwolniona przez obecne przejawy globalizacji, ale być może niektóre rzeczy nie powinny były zostać uwolnione, a inne nie. Ruchy na rzecz praw pracowniczych w Stanach Zjednoczonych faktycznie rozpoczęły się na początku XIX wieku i trwały przez całą wojnę secesyjną. To był niezwykle trudny czas w historii Stanów Zjednoczonych, ale przez cały zamęt, ból i zniszczenie przyszedł czas na bardzo ważne zabezpieczenia dla pracowników.

Ruch biznesu i produkcji na całym świecie, sponsorowany przez globalizację, odwrócił niezbędne zyski osiągnięte w tamtych czasach i podporządkował pracowników z innych krajów przed wprowadzeniem praw pracowniczych przez firmy amerykańskie. Ta wcześniej ograniczona działalność została uwolniona i nie powinna.

Co ciekawe, przemieszczanie się ludzi jest jedną z rzeczy, których nie uwolniły obietnice globalnego połączenia w procesach globalizacji. W rzeczywistości, w miejsce niedawnych konfliktów między różnymi krajami i ideologiami, ruch ludzi stał się bardziej napięty i mniej płynny; chociaż teraz jest potrzebny bardziej niż kiedykolwiek.

Być może liberalizacja dawnych barier, które blokowały się nawzajem, nie była tak swobodna, jak się wydaje. Z podobną ostrożnością należy podchodzić do bezpłatnej reklamy internetowej. Oczywiście, jeśli ma swoje zalety, podobnie jak globalizacja, ale uczciwe badanie należy przeprowadzić uważnie, aby w pełni rozpoznać, co jest naprawdę wolne, a co jest po prostu środkiem do osiągnięcia celu dla kogoś innego.

Kim był małym chłopcem, kiedy po raz pierwszy zobaczył stronę internetową. Nie wiedział wówczas, że internet jest meeeeeega wielki. Nie wiedział, że będzie tworzyć strony internetowe. Wiedział jednak, że będzie dla niego historia poznawania świata bardzo z tym związana. Dziś Kim prezentuje ci tego bloga oraz przedstawia informacje o biznesie i reklamie dzięki której ma nadzieję, że wiele się nauczysz. Kim być dobry człowiek, Kim pomagać innym ludzie, Kim dzielić się ze swoja wiedza. Kim kocha blogować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.